Covid-19 Önleme ve Tedavi El Kitabı (Çin)

Covid-19 Önleme ve Tedavi El Kitabı (Çin)

Editörün Notu
Bilinmeyen bir virüsle karşılaşıldığında, paylaşma ve işbirliği en iyi çözümdür.
Bu el kitabının yayınlanması, sağlık çalışanlarımızın son iki ay içerisinde gösterdikleri cesaret ve bilgelik sayesinde mümkün olabilmiştir.
Bir taraftan hastaların hayatlarını kurtarırken, diğer taraftan paha biçilmez deneyimlerini dünyanın dört bir yanındaki sağlık meslektaşları ile paylaşarak bu el kitabına katkıda bulunan herkese teşekkürler.
Bize ilham veren motive edici deneyimlerini paylaşan Çin’deki sağlık meslektaşlarına verdikleri destek için teşekkürler.
Bu programı başlattığı için Jack Ma Vakfı’ na ve de salgınla verilen mücadeleye destek olmak adına bu el kitabını mümkün kılan teknik desteği sağlayan AliHealth’ e teşekkürler.
Bu el kitabı herkese ücretsiz olarak sunulmaktadır. Bununla birlikte, sınırlı sürede hazırlanmış olması nedeniyle, bazı hatalar ve kusurlar söz konusu olabilir. İlgili olarak görüş ve önerilerinizi bekliyoruz!

Prof. Tingbo LIANG
COVID-19’in Önleme ve Tedavi El Kitabı Baş Editörü
Zhejiang Üniversitesi Tıp Fakültesi

 

 

El kitabının önemi ise, ilk vakaların Çin’de görülmüş olması nedeni ile tanı ve tedavideki tecrübelerinden tüm dünyanın faydalanması istenilmiş. Bilginin evrensel olduğu ve paylaşıldıkça değerinin arttığını ve insanlığa değer kattığını bu sayede tekrar öğrenmiş oluyoruz. Keyifli okumalar dilerim.

 

Zhejiang Üniversitesi Tıp Fakültesi tarafından hazırlana ve tüm dünyanın kullanımına sunulan önleme ve tedavi el kitabını buradan indirebilir ve okuyabilirsiniz.

 

25120cookie-checkCovid-19 Önleme ve Tedavi El Kitabı (Çin)

0 0 votes
Article Rating

Yazar hakkında

Prof. Dr. Mustafa SAYGIN administrator

Prof. Dr. Mustafa SAYGIN Süleyman Demirel Üniversitesi Tıp Fakültesi Temel Tıp Bilimleri Bölümü Fizyoloji Ana Bilim Dalı ISPARTA.

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x