Uyku Fizyolojisi ve Uyku Bozuklukları Dersi Kamp ve Sınav

Uyku Fizyolojisi ve Uyku Bozuklukları Dersi Kamp ve Sınav

Yıl Sonu Sınavı ve Ödevi Nasıl Olacak?

Arkadaşlar herkese merhaba. Uyku Fizyolojisi ve Uyku Bozuklukları Dersi’ni alanlar için;

Yıl sonu Sınavı;  10 Ocak Cuma saat 14:00’de dersin yapıldığı amfide olacaktır. Sınav saatleri ile çakışması olan lütfen benimle iletişime geçsin.

Sınav konuları toplam derste anlattığım 21 slayttan, test şeklinde 40 soru ve sınav süresi 40 dakika şeklinde olacaktır.

 

Yıl sonu ödevi için yapılması gerekenler;

  1. Öncelikle sağlıklı uyku kampına kayıt olmanız geremektedir. Sağlıklı uyku kampına kayıt olmak için tıklayınız.

 

Sağlıklı Uyku Kampı Kayıt Sayfası

 

  1.  Sağlıklı Uyku kampına katılım zorunludur ve kamp tamamlayanlara yılsonuna sınav puanına ek olarak 10 puan verilecektir.
  2. Kampa kayıt 21 Aralık 2019- 29 Aralık 2019 tarihleri arasındadır. Bu tarihlerden sonra kayıt alınmayacaktır. Lütfen bu tarihler arası kaydımızı tamamlayalım.
  3. Kampa kayıt olurken lütfen mail adresinizi doğru girin. Kaydınızın yapıldığına dair size bilgilendirme e-maili gelecektir. E-mail gelmedi ise spam veya gereksiz klasörlerini kontrol etmeyi unutmayın. Bunları yaptığınız halde hala sorun varsa bildirmek için tıklayınız.
  4. Kamp kaydı tamamlandıktan sonra 30 Aralık 2019-09 Ocak 2019 tarihleri arasında her gün Sağlıklı Uyku Kampı e-maillerini almaya başlayacaksanız. Kamp e-maillerini almıyorsanız öncelikle spam veya gereksiz klasörlerini kontrol etmeyi unutmayın. Bunları yaptığınız halde hala sorun varsa bildirmek için tıklayınız.
  5. Kamp sonunda yine e-mail ile kampa katılanlara bildireceğim link üzerinden sınavın (geri bildirim) tamamlanması ile ödev bitmiş olacaktır.
  6. Bu nedenle Sağlık Uyku Kampı e-maillerinin hergün okunması hem sınava hazırlık hem de kamp sonunda ki sınav için gereklidir.
  7. Katılımlarınızı bekliyor, dersime gösterdiğiniz ilgi için herkese teşekkür ediyorum.

Uyku ve uyku bozuklukları ile ilgili her türlü soru ve yardım talepleriniz için benimle iletişime geçebilirsiniz.

Sağlıklı Uyku dileklerimle…

23550cookie-checkUyku Fizyolojisi ve Uyku Bozuklukları Dersi Kamp ve Sınav

0 0 votes
Article Rating

Yazar hakkında

Prof. Dr. Mustafa SAYGIN administrator

Prof. Dr. Mustafa SAYGIN Süleyman Demirel Üniversitesi Tıp Fakültesi Temel Tıp Bilimleri Bölümü Fizyoloji Ana Bilim Dalı ISPARTA.

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x